Yhteystiedot


Yhdistyksemme postiosoite:

Espoon kansalliset seniori ry.
Kaksoiskiventie 49 A 7
02760 Espoo

Sähköpostosoite: espoonseniorit@gmail.com.

Löydät meidät myös Facebookista.




Hallituksen jäsenten yhteystiedot:


Tuula Nordström puheenjohtaja 040 416 0410 tuula.nordstrom@gmail.com
Risto Sipilä varapuheenjohtaja 0500 843 708 ristosipila@hotmail.com
Reijo Rossi sihteeri 045 870 4580 reijo.rossi@elisanet.fi
Ulla-Maija Kuusisto jäsen 040 773 8043 um.kuusisto@gmail.com
Arja Lampila jäsen 040 718 9170 arja.lampila@gmail.com
Pentti Laukkanen jäsen 0400 405 046 pentti.laukkanen@kolumbus.fi
Seija Laukkanen jäsen 040 703 2804 seija.laukkanen@kolumbus.fi
Ilkka Riihiaho jäsen 040 080 9696 ilkka.riihiaho@gmail.com
Helena Sipola jäsen 040 718 3884 helena.sipola46@gmail.com
Toini Ylenius jäsen 040 823 2165 toini.ylenius@gmail.com

Muiden toimijoiden yhteystiedot:

Antti Niemelä, isäntä, 044 291 3108, niemean@kolumbus.fi

Svante Nordström, isäntä, 040 866 9427, svante.nordström@gmail.com

Teuvo Siivonen, kirjanpito, 050 525 7603, teuvo.siivonen@kolumbus.fi

Raija Övermark, kotisivut, 050 304 8395, raija.overmark@gmail.com

Tauno Värtinen,  Facebook, 050 325 5944, tvartinen@gmail.com

Ilkka Riihiaho, Facebook, 040 080 9696, ilkka.riihiaho@gmail.com


Voit ottaa yhteyttä myös alla olevalla lomakkeella. Voit ehdottaa matka- tai retkikohteita, jäsentapaamisissa käsiteltäviä aiheita ja uusia kerhoja. Mikäli itse haluat jakaa kokemuksiasi harrastuksestasi, entisestä työstäsi, esittäää runon, kertoa tarinan tms., ota yhteyttä meihin. Kaikki palaute on tervetullutta.

Yhteydenotto *