Yhteystiedot

Yhdistyksemme postiosoite:

Keski- Espoon seniorit ry.
Kaksoiskiventie 49 A 7
02760 Espoo

Sähköpostosoite: keski-espoo@senioriyhdistys.fi

Yhdistyksemme tilinumero on FI10 8020 1710 2545 22

Löydät meidät myös Facebookista.

Hallituksen jäsenten yhteystiedot:

Tuula Nordström puheenjohtaja 040 416 0410 tuula.nordstrom@gmail.com
Anna-Liisa Lohikoski varapuheenjohtaja 0400 284 907 anna.lohikoski@gmail.com
Reijo Rossi sihteeri 045 870 4580 reijo.rossi@elisanet.fi
Paula Kyllästinen jäsen 045 260 8485 paula.kyllastinen@gmail.com
Tuula Lausti jäsen 040 752 3565 tuula.lausti@elisanet.fi
Antti Niemelä jäsen 044 291 3108 niemean@kolumbus.fi
Ilkka Riihiaho jäsen 040 080 9696 ilkka.riihiaho@gmail.com
Riitta Valkovirta jäsen 045 1131 867 valkovirta@gmail.com

Hallituksen ulkopuolisten toimijoiden yhteystiedot

Pentti Laukkanen, srk-yhteydet, painotyöt, 0400 405 046, pentti.laukkanen@kolumbus.fi

Svante Nordström, isäntä, 040 866 9427, svante.nordstrom@gmail.com

Anneli Rossi, emäntä, 041 4366 565, anneli.rossi@elisanet.fi

Helena Sipola, kulttuurivastaava, 040 718 3884, helena.sipola46@gmail.com

Seppo Tiensuu, edunvalvontatoimikunnan sihteeri, 050 541 1716 , s.tiensuu@kolumbus.fi

Toini Ylenius, liikunta, 040 823 2165, toini.ylenius@gmail.com

Toiminnantarkastajat:

Tanja Mäkelä, 0405707890, tanja.a.makela@elisanet.fi

Anneli Siikavirta, 050 440 4406, annelir.siikavirta@gmail.com

Kerhonvetäjien nimet ja yhteystiedot löytyvä kunkin kerhon omalta sivulta.


Voit ottaa yhteyttä myös alla olevalla lomakkeella. Voit ehdottaa matka- tai retkikohteita, jäsentapaamisissa käsiteltäviä aiheita ja uusia kerhoja. Mikäli itse haluat jakaa kokemuksiasi harrastuksestasi, entisestä työstäsi, esittäää runon, kertoa tarinan tms., ota yhteyttä meihin. Kaikki palaute on tervetullutta.

Yhteydenotto *