Yhteystiedot

Yhdistyksemme postiosoite:

Keski- espoonseniori ry.
Kaksoiskiventie 49 A 7
02760 Espoo

Sähköpostosoite: espoonseniorit@gmail.com.

Löydät meidät myös Facebookista.

Hallituksen jäsenten yhteystiedot:

Tuula Nordström puheenjohtaja 040 416 0410 tuula.nordstrom@gmail.com
Risto Sipilä varapuheenjohtaja 0500 843 708 ristosipila@hotmail.com
Reijo Rossi sihteeri 045 870 4580 reijo.rossi@elisanet.fi
Arja Lampila jäsen 040 718 9170 arja.lampila@gmail.com
Pentti Laukkanen jäsen 0400 405 046 pentti.laukkanen@kolumbus.fi
Tuula Lausti jäsen 040 752 3565 tuula.lausti@elisanet.fi
Päivi Nurmi jäsen 040 747 1501 paivi.nurmi@kotikone.fi
Ilkka Riihiaho jäsen 040 080 9696 ilkka.riihiaho@gmail.com
Helena Sipola jäsen 040 718 3884 helena.sipola46@gmail.com
Tauno Värtinen jäsen 050 325 5944 tvartinen@gmail.com
Toini Ylenius jäsen 040 823 2165 toini.ylenius@gmail.com

Muiden toimijoiden yhteystiedot:

Ulla-Maija Kuusisto, matkat ja retket, 040 773 8043, um.kuusisto@gmail.com

Helena Sipola, teatteri-, taidennäyttely- ja konserttimatkat, 040 718 3884, helena.sipola46@gmail.com

Antti Niemelä, isäntä, 044 291 3108, niemean@kolumbus.fi

Svante Nordström, isäntä, 040 866 9427, svante.nordström@gmail.com

Teuvo Siivonen, kirjanpito, 050 525 7603, teuvo.siivonen@kolumbus.fi

Raija Övermark, kotisivut, 050 304 8395, raija.overmark@gmail.com

Tauno Värtinen,  Facebook, 050 325 5944, tvartinen@gmail.com

Ilkka Riihiaho, Facebook, 040 080 9696, ilkka.riihiaho@gmail.com

Kerhonvetäjien nimet ja yhteystiedot löytyvä kunkin kerhon omalta sivulta.


Voit ottaa yhteyttä myös alla olevalla lomakkeella. Voit ehdottaa matka- tai retkikohteita, jäsentapaamisissa käsiteltäviä aiheita ja uusia kerhoja. Mikäli itse haluat jakaa kokemuksiasi harrastuksestasi, entisestä työstäsi, esittäää runon, kertoa tarinan tms., ota yhteyttä meihin. Kaikki palaute on tervetullutta.

Yhteydenotto *