Yhteystiedot

Yhdistyksemme postiosoite:

Keski- Espoon seniorit ry.
Kaksoiskiventie 49 A 7
02760 Espoo

Sähköpostosoite: keski-espoo@senioriyhdistys.fi

Yhdistyksemme tilinumero on FI10 8020 1710 2545 22

Löydät meidät myös Facebookista.

Hallituksen jäsenten yhteystiedot:

Tuula Nordström puheenjohtaja 040 416 0410 tuula.nordstrom@gmail.com
Risto Sipilä varapuheenjohtaja 0500 843 708 ristosipila@hotmail.com
Reijo Rossi sihteeri 045 870 4580 reijo.rossi@elisanet.fi
Paula Kyllästinen jäsen 045 260 8485 paula.kyllastinen@gmail.com
Pentti Laukkanen jäsen 0400 405 046 pentti.laukkanen@kolumbus.fi
Tuula Lausti jäsen 040 752 3565 tuula.lausti@elisanet.fi
Ilkka Riihiaho jäsen 040 080 9696 ilkka.riihiaho@gmail.com
Riitta Valkovirta jäsen 045 1131 867 valkovirta@gmail.com
Helena Sipola jäsen 040 718 3884 helena.sipola46@gmail.com
Tauno Värtinen jäsen 050 325 5944 tvartinen@gmail.com
Toini Ylenius jäsen 040 823 2165 toini.ylenius@gmail.com

Hallituksen ulkopuolisten toimijoiden yhteystiedot

Ulla-Maija Kuusisto, juhlatoimikunta, 040 773 8043 um.kuusisto@gmail.com

Seija Laukkanen, juhlatoimikunta, 040 703 2804, seija.a.laukkanen@gmail.com

Antti Niemelä, edunvavontatoimikunta, 044 291 3108, antti.kniemela@gmail.com

Teuvo Siivonen, kirjanpito, valokuvaus, Kilta-ryhmä, 050 525 7603, siivonenteuvo@gmail.com

Seppo Tiensuu, edunvalvontatoimikunnan sihteeri, 050 541 1716 , s.tiensuu@kolumbus.fi

Toiminnantarkastajat:

Tanja Mäkelä, 0405707890, tanja.a.makela@elisanet.fi

Anneli Siikavirta, 050 440 4406, annelir.siikavirta@gmail.com

Kerhonvetäjien nimet ja yhteystiedot löytyvä kunkin kerhon omalta sivulta.


Voit ottaa yhteyttä myös alla olevalla lomakkeella. Voit ehdottaa matka- tai retkikohteita, jäsentapaamisissa käsiteltäviä aiheita ja uusia kerhoja. Mikäli itse haluat jakaa kokemuksiasi harrastuksestasi, entisestä työstäsi, esittäää runon, kertoa tarinan tms., ota yhteyttä meihin. Kaikki palaute on tervetullutta.

Yhteydenotto *